معرفی ایران دوچرخ نمایندگی بهمن :

خرید موتورسیکلت اقساطی ایران دوچرخ با وام در نمایندگی گروه بهمن امکان پذیر شده است . به همین بهانه وبلاگی برای معرفی شرکت ایردوکو نوشته ایم . برای معرفی شرکت ایران دوچرخ ابتدا گریزی به تاریخچه بهمن موتور ، مرجع ایران دوچرخ می زنیم . بهمن موتور را قدیمی تر ها با نام شرکت سهامی ایران خلیج می شناسند . این شرکت بزرگ و قدرتمند ایرانی در تاریخ خود ، نام های متفاوتی را از سر گذراند . در سال 1350 با نام اتومبیل سازی مزدا ، در سال 1363 ایران وانت و سرانجام در تیر ماه سال 1377 به نام بهمن نامگذاری شد . گروه بهمن قبل از شروع به تولید موتور سیکلت ،کار خود را با مونتاژ موتور سیکلت در دهه پنجاه شمسی آغاز کرده بود . در حال حاضر شرکت ایران دوچرخ زیر مجموعه گروه بهمن می باشد .

ایران دوچرخ :

در اوایل دهه پنجاه شمسی شرکت ایران دوچرخ ساخت دوچرخه و موتور سیکلت های گازی را آغاز کرد . در آن دوران خرید موتور سیکلت اقساطی رایج نبود !!!

این شرکت در ابتدا با کمک کمپانی ژاپنی یاماها شروع به تولید محصولات ایران دوچرخ نمود . اما در سال های گذشته تقریبا تمام تولیدات خود را بومی کرده است . طبق آخرین گزارشات رسیده سالانه حدود 125 هزار دستگاه موتور سیکلت و بیش از 20 هزار دستگاه انواع دوچرخه های با کیفیت در این شرکت تولید و عرضه می شود.

ایردوکو IRDOCO :

این کمپانی با نام ( ایردوکو IRDOCO ) در ایران و کشورهای همسایه نیز شناخته شده است. زیرا محصولات ایردوکو به سایر کشورهای اطراف مانند پاکستان ، افغانستان و عراق صادر می گردد . این که برخی از قطعات موتور سیکلت های ایران دوچرخ ساخت چین هستند قابل ذکر است . اما چیزی از قدرت ، هوش و تخصص مهندسان بخش طراحی و فنی ما کم نمی کند . تولید انواع موتور و دوچرخه در این کارخانه در چندین خط مونتاژ فعال می باشد . مهندسان ایردوکو با کمک فن آوری و تحقیقات در تمام واحدهای تولید اعم از بخش فنی ، بخش آبکاری محصولات و بخش مهندسی و آزمایشگاه ، با استفاده از دستگاه های اتوماتیک در تلاش هستند تا بهترین ها را به بازار عرضه کنند.

شرایط خرید موتور سیکلت ایران دوچرخ با وام کالا کارت :

در سال گذشته ایران دوچرخ تولید موتور سیکلت های اقتصادی با شرایط آسان را مطرح و انجام داده است . در این طرح خرید موتور سیکلت اقساطی بصورتی که همه افراد بتوانند مالک موتور بشوند را اجرا کرده است . به این صورت که با همکاری بانک رفاه کارگران و بانک قرض الحسنه مهر ایران ، دریافت وام را برای ایرانیان عزیز تسهیل نموده .

بنابراین بازنشستگان محترم تامین اجتماعی بدون پرداخت پیش قسط میتوانند در کمتر از چهار ساعت وام خرید موتورسیکلت خود را دریافت نمایند . همچنین سایر افراد میتوانند به نمایندگی ایران دوچرخ در خیابان دماوند ، ایستگاه پل مراجعه کنند .

پیش فاکتور از فروشگاه دریافت کنند . و با مراجعه به شعب بانک مهر ایران تا مبلغ 150 میلیون تومان وام قرض الحسنه با سود سالانه 4 درصد ( کالا کارت ) دریافت نمایند . سیس با مراجعه به فروشگاه اقدام به خرید قسطی موتور سیکلت خود کنند .